Rozloučení se školáky

Napsáno od Mateřská škola dne .

V úterý 18.6.2024 se v mateřské škole uskutečnilo Slavnostní rozloučení s budoucími prvňáčky. Na rozloučení se sešli kromě dětí i rodiče, sourozenci, babičky a dědečkové. Děti se představily a poté předvedly krátké kulturní pásmo. Zpívaly a doprovázely se na hudební nástroje, přednášely a tančily. Za svoji snahu se jim dostalo zaslouženého potlesku. Následoval krátký rozhovor o jejich životě ve školce či plánech do budoucna. Dozvěděli jsme se zajímavé věci. Například: Otázka "Jak dlouho budeš chodit do školy?" Odpověď "Dva dny". Nebo  otázka "Co se Ti na sobě nejvíc líbí?". Odpověď "Líbím se sobě celý". Budoucí "vynálezce" představil svůj návrh kartáčku na zuby, který by čistil zároveň horní i dolní řadu, dozvěděli jsme se, která holčička se kterému klukovi líbí a mnoho dalších informací. Na rozloučenou děti dostaly hrneček, který jim bude připomínat roky strávené ve školce a Diplom za splnění všech předškolních úkolů. Na závěr slavnosti si paní učitelky s dětmi připily šampaňským. Pro děti byl připraven dort, který upekla naše paní kuchařka Kloudová. Dort byl nejen krásný na pohled, ale také výborně chutnal. Nezbývá, než školáčkům popřát hodně štěstí a úspěchů ve škole.